5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 127
TŘI ŽENY
20. léta 20. století
Tužka, papír
11 x 9 cm (v x š)
Signováno vpravo dole "R Pollak"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 000 CZK
| 200 EUR
| 200 EUR
Symbolická kresba z díla evropského malíře a mystika.