16 000 CZK
| 640 EUR
Lot 75
KOVSH
1899 - 1908
Zlacené stříbro "vermeil", polychromovaný cloisonné email
10 cm (š), 66 g
Vyvolávací cena
Dosažená cena
21 000 CZK
| 840 EUR
| 840 EUR
Ruské puncovní značky, mistrovská značka п.ф. Ag o ryzosti 84 zolotníků (875/1000). Kovsh zdobený barevným florálním motivem v cloisonné emailu na bílém podkladě. Zlacení jemně otřeno.