60 000 CZK
| 2 400 EUR
Lot 126
DVĚ ŽENY
20. léta 20. století
Olej, plátno
68,5 x 58,5 cm (v x š)
Signováno vpravo dole "R Pollak Karlín"
Vyvolávací cena
Dílo českého malíře, který byl v roce 1942 se svou ženou zatčen a deportován do Terezína. Před koncem války zahynul v koncentračním táboře.