38 000 CZK
| 1 490 EUR
Sklo, bíle kolorováno, zlaceno.
Zespodu značeno: R.SCHASCHL / WW.
Váza ve tvaru poháru, nahoře mírně projmutá, dole zlacená. Dekorována po celém povrchu bílou malbou s dívčí postavou a florálními motivy.
Ref: Das Böhmische Glas, 1700-1950, Passauer Glasmuseum, IV.520.