30 000 CZK
| 1 176 EUR
Olej, plátno.
Sign. vlevo dole: Z. Bergr 72.
Procházka v parku je zajímavou ukázkou z dosud neznámé autorovy imaginativní volné tvorby. Zdeněk Berger pracoval jako interiérový architekt a svoji výtvarnou průpravu získal také studiem grafických technik u Emanuela Frinty. Od 70. let pracoval jako ilustrátor řady knih přírodovědného zaměření, s poměrně širokým tematickým záběrem, od ilustrací knih o rostlinách až po rekonstrukce vyhynulých zvířat.