1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 127
HOLANDSKÝ PŘÍSTAV
19. století
Olej, plátno
58 x 85 cm (v x š)
Vlevo dole nečitelně
Vyvolávací cena
Dosažená cena
19 000 CZK
| 760 EUR
| 760 EUR
Dobový výjev s loďkami z nizozemského přístavu na řece.