2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 94
VRBA U JEZÍRKA
1917
olej, plátno
95 x 157 cm (v x š)
sign. vpravo dole: W. Hausknecht 1917
Vyvolávací cena
Dosažená cena
11 000 CZK
| 458 EUR
| 458 EUR
Velkoformátová malba parkové krajiny od neznámého německého umělce s romantickým nádechem.