1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 74
MOKŘADY
19. století
olej, dřevo
44 x 64,5 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 000 CZK
| 333 EUR
| 333 EUR
Krajina mokřadů zaznamenaná pod dramaticky oblačným nebem a náznakem světla a modré oblohy. Na pěšině podél vody naznačena figurální stafáž.