1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 118
VESNIČKA RYBNÁ
20. léta 20. století
olej, karton
34 x 48 cm (v x š)
sign. verso: Oldřich Hlavsa
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 500 CZK
| 146 EUR
| 146 EUR
Oldřich Hlavsa pocházel ze skromných poměrů a kreslit se naučil ve Vídni. Studoval u profesorů Františka Ženíška a Vojtěcha Hynaise a je znám jako výborný krajinář.