3 000 CZK
| 125 EUR
Lot 171
POVÍDKY
1974
olej, plátno, karton
51 x 27,5 cm (v x š)
sign. vlevo dole: J Husariková
Vyvolávací cena
Dosažená cena
23 000 CZK
| 958 EUR
| 958 EUR
Jindra Husáriková zpracovávala vize a příběhy ze svého života v jasném barevném tónu s hutnou texturou. Její dílo připomíná komplexní autorskou poezii.