1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 77
PORTRÉT ŽENY
1. polovina 20. století
olej, plátno
54 x 43,5 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 000 CZK
| 83 EUR
| 83 EUR
Portrét ženy v černých šatech s krajkovým límečkem a broží. Vytříbený malířský styl a veristické pojetí detailů, barev i výrazu tváře prozrazuje uměleckou zkušenost.