1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 160
PORTRÉT DĚVČÁTKA
2. polovina 20. století
olej, plátno
90,5 x 63 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
6 000 CZK
| 250 EUR
| 250 EUR
Velkoformátový portrét děvčátka s francouzským copem v červené košilce představuje zdařilou ukázku tvorby neznámého umělce. Rukopis je svižnější, místy drobná poškození.