1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 241
ORCHIDEJ
80. léta 20. století
papír, barevná suchá jehla
49 x 36 cm (v x š)
Sign. vpravo dole: Ota Janeček
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 000 CZK
| 83 EUR
| 83 EUR
Celá Janečkova volná i užitá tvorba poetizujícího výrazu s významnou rolí barvy je tematicky zaměřena na přírodu a její detail. Díla Oty Janečka nalezneme v NG v Praze, Tate Gallery a dalších sbírkách po celém světě.