1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 88
MILOSTNÝ DOPIS
20. léta 20. století
akvarel, karton
Ve výřezu 23,5 x 21 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Artuš Scheiner
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 000 CZK
| 167 EUR
| 167 EUR
Artuš Scheiner byl samouk, který našel osobitý vlastní styl ilustrace, kterým se mu podařilo prorazit do různých časopisů a také například do pohádkových knih.