1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 170
POSLEDNÍ RAŠENÍ
1978
tužka, olej, sololit, papír
23,5 x 17 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 500 CZK
| 146 EUR
| 146 EUR
Autorská skica realizované tapiserie Poslední rašení, na které Antonín Kybal pracoval společně s Ludmilou Kybalovou. Antonín Kybal byl naší nejvýraznější osobností designu bytového textilu a inovátor textilní tvorby ve 20. století.