1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 87
HORSKÁ CHALUPA
Počátek 20. století
olej, plátno
57 x 76 cm (v x š)
sign. vlevo dole: B. Jaroš
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 500 CZK
| 146 EUR
| 146 EUR
Bohumil jaroš byl krajinářem a studoval u profesorů Jana Subiče a Julia Mařáka. Věnoval se Šumavě, okolí Sázavy, Moravě i Slovensku.