8 000 CZK
| 348 EUR
Lot 16
PÁROVÉ PIJÁCKÉ SCÉNY
18. století
Olej, dřevo
29,5 x 37 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
14 000 CZK
| 609 EUR
| 609 EUR
Žánrové obrázky veselé společnosti patřily k malířsky velmi oblíbeným. Odhaduje se, že dvě třetiny holandských žánrových maleb jsou právě náměty zobrazující lidi při popíjení alkoholických nápojů.