2 000 CZK
| 87 EUR
Lot 173
SPÍCÍ SATYR
1931
patinovaná sádra
25 cm (v)
Signováno a datováno na plintě: HOREJC 1931
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 000 CZK
| 348 EUR
| 348 EUR