5 000 CZK
| 217 EUR
Lot 203
PSACÍ STŮL S ŽIDLÍ Z OBDOBÍ NAPOLEONA III.
Kolem 1855
černěné dřevo, želvovina, mosaz, sklo, boulle
124 x 85 x 60 cm (v x š x h)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
14 000 CZK
| 609 EUR
| 609 EUR
Elegantní psací stůl s poličkami a jedna židle z období vlády Napoleona III. ve Francii jsou zhotoveny technikou boulle. Na nohou stolu bronzové zlacené ženské hlavy. Celkem tři šuplíky. Vrchol tvoří bronzová amfora. Dobrý stav k restaurování.