1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 301
KUBISTICKÉ FIGURY
1930
Akvarel, papír
30 x 31,5 cm (v x š)
Značeno vpravo nahoře "Gruss 30"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 000 CZK
| 80 EUR
| 80 EUR
Kubisticky redukované figury v několika svižných liniích s naznačeným tmavým pozadím.