5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 15
POŽEHNÁNÍ
Přelom 18. - 19. století
Olej, plátno
83 x 44 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
11 000 CZK
| 440 EUR
| 440 EUR
Žánrová barokní malba s tématem požehnání děťátku, kdy Marie sestupuje z oblak a podává plášť k zavinut. Doprovází ji pětice andělů. Zezadu přípis Carlo Maratti.