1 000 CZK
| 40 EUR
Lot 140
LETNÍ KRAJINA
1. polovina 20. století
Olej, plátno, sololit
39 x 58 cm (v x š)
Vpravo dole "O EM u"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 000 CZK
| 80 EUR
| 80 EUR
Letní krajina v expresionistickém barevném ladění v komplementárním žluto-modrém ladění se svižným úderným rukopisem.