2 000 CZK
| 80 EUR
Lot 159
PORTRÉT MUŽE
Konec 19. století
Tužka, akvarel, papír
34 x 26 cm (v x š)
Nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 000 CZK
| 80 EUR
| 80 EUR
Skica muže pravděpodobně na divadelním balkóně, na zadsí straně s přípisem "Koupeno od pí Zdeňky Maroldové, vdovy po zesnulém aut. v r. 1899 v Letenské ul. III. (na Malé Straně)".