5 000 CZK
| 200 EUR
Lot 114
DOMKY U RYBNÍKA
Před 1900
Olej, plátno
Ve výřezu 45,5 x 66 cm (v x š)
Vlevo dole "A Kaufmann"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
21 000 CZK
| 840 EUR
| 840 EUR
Adolf Kaufmann začínal jako autodidakt a postupně si díky svým četným cestám vybudoval styl inspirovaný Barbizonskou školou, který věrně zobrazoval různé krajiny. Jeho obrazy byly a jsou sběratelsky stále vyhledávané.