3 000 CZK
| 120 EUR
Lot 117
TKADLEC
1924
Olej, plátno
69 x 76 cm (v x š)
Vpravo dole "J. Šplíchal 1924"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
6 000 CZK
| 240 EUR
| 240 EUR
Malba s námětem muže pracujícího ve světnici u tkalcovského stavu. Jan Šplíchal se věnoval především vesnickým krajinám z oblasti Českomoravské vysočiny a okolí Litomyšle.