500 CZK
| 20 EUR
Lot 115
SOUBOJ NA KONÍCH
1. polovina 20. století
Akvarel, papír
Ve výřezu 21 x 27 cm (v x š)
Vlevo nahoře "Voverman"
Vyvolávací cena
Dosažená cena
500 CZK
| 20 EUR
| 20 EUR
Dílo od dnes již neznámého autora s bitevním výjevem a střelbou.