2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 160
ZIMNÍ KRAJINA
Kolem 1910
olej, plátno
14,5 x 22 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Panuška
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 500 CZK
| 354 EUR
| 354 EUR
Jaroslav Panuška, přední český krajinář a symbolista od svého učitele Julia Mařáka zcela přijal pečlivost vůči zobrazování krás přírody a jeho scenérie věrně zachycují náladovost české krajiny. Obraz Zimní krajina s říčkou patří k harmonickým ukázkám jeho tvorby.