3 000 CZK
| 125 EUR
Lot 187
ZASNĚŽENÉ DOMKY
Počátek 20. století
olej, karton
66,5 x 94,5 cm (v x š)
sign. vlevo dole: A Piotrowski
Vyvolávací cena
Dosažená cena
16 000 CZK
| 667 EUR
| 667 EUR
Antoni Adam Piotrowski byl polský romantický a realistický malíř, který koncem 19. století během osvobození Bulharska pracoval jako válečný zpravodaj a ilustrátor pro různé západoevropské týdeníky a periodika.