1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 151
VYHLÍDKA NA MĚSTO
1924
olej, plátno
68 x 80 cm (v x š)
sign. vpravo dole: V. Kozak 24
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 000 CZK
| 83 EUR
| 83 EUR
Václav Kozák byl krajinářem, který studoval u Ferdinanda Engelmülera. Krajiny nepopisoval dolovně, využíval často barevných ploch a skvrn.