2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 336
STŘÍBRNÝ JÍDELNÍ SERVIS
1. polovina 20. století
stříbro
1.4 kg
puncováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
14 000 CZK
| 583 EUR
| 583 EUR
Šestičlenný soubor stříbrného servisu s rezervními dvě kusy.