2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 138
JARNÍ TÁNÍ
1912
olej, plátno
76 x 100 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Fritz Pontini 12
Vyvolávací cena
Dosažená cena
10 000 CZK
| 417 EUR
| 417 EUR
Fritz Pontini byl malířem a grafikem. Pocházel ze zámožné rodiny hoteliérů a ceněny jsou jeho záznamy z oblasti Chebska. Ukončil život předčasně sebevraždou.