4 000 CZK
| 167 EUR
Lot 214
SOUBOR 3 KRESEB
50. léta 20. století
Tuš, běloba, akvarel, karton
nesignováno
Vyvolávací cena
Trojice skic pocházející ze širší rodiny autora se věnuje svižnému zobrazení krajiny. V jeho tvorbě se často objevovaly náměty i průmyslových krajin a vegetace a výběžků Českého středohoří. Rozměry ve výřezu pasparty: 11x20, 30x44,5, 44,5 x 30 cm.