2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 178
RYBNÍK V PODVEČER
Kolem 1890
olej na desce
27 x 38 cm (v x š)
sign. vlevo dole: Chittussi
Vyvolávací cena
Dosažená cena
49 000 CZK
| 2 042 EUR
| 2 042 EUR
Žádné položky nebyly nalezeny.