3 000 CZK
| 125 EUR
Lot 96
KONZOLOVÉ HODINY V ROKOKOVÉM STYLU
2. polovina 19. století
ořech, zlacený bronz, sklo, smalt
60 x 26 cm (v x š)
Vyvolávací cena
Dosažená cena
11 000 CZK
| 458 EUR
| 458 EUR
Bohatě zdobené konzolové hodiny tvoří bedna z ořechového dřeva s montáží rokokových ornamentů ze zlaceného dřeva. Ciferník s ocelovými ručičkami a arabskými číslicemi. Restaurováno.