2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 203
POLEDNÍ PIVO
2018
akryl, plátno
114,5 x 83 cm (v x š)
sign. vlevo nahoře: L. Klusáček 18
Vyvolávací cena
Dosažená cena
7 500 CZK
| 313 EUR
| 313 EUR
Ladislav Klusáček je zastoupen například ve sbírkách Národní galerie v Praze, Středočeské galerii, soukromých sbírkách u nás i v zahraničí. Známý je pro své monumentální výmalby veřejných prostor, např. pražského Intercontinentalu. Vyzdvihována bývá především jeho námětová hravost.