3 000 CZK
| 125 EUR
Lot 145
POHLED NA RAŠELINIŠTĚ
19. století
olej, plátno
70,5 x 97 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
41 000 CZK
| 1 708 EUR
| 1 708 EUR
Romantický pohled na kopcovitou krajinu s cestičkou a figurální stafáží. Do popředí se dostává pohled na vodní hladinu v rašeliništi, kde trojice mužů kope rašelinu.
Žádné položky nebyly nalezeny.