2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 154
POHLED NA KOSTEL SV. MIKULÁŠE
1932
olej, plátno
73 x 60 cm (v x š)
sign. vpravo dole: JT Blažek 1932
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 500 CZK
| 229 EUR
| 229 EUR
Pohled na pražské střechy a ikonický barokní chrám sv. Mikuláše na Malé Straně. Josef Tomáš Blažek se věnoval především krajinomalbě. Studijní cesty podnikal po Německu, Holandsku, Anglii a do Paříže.