1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 217
LOUPÁNÍ BRAMBOR
1934
tuš, akvarel, karton
Ve výřezu 46,5 x 33 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Sládek 1934
Vyvolávací cena
Dosažená cena
1 000 CZK
| 42 EUR
| 42 EUR
Jan Sládek se malířství a dějinám umění učil soukromě a později spolupracoval s několika divadly v Ostravě, Bratislavě, Brně i Praze. Postupně se stal jedním z předních osobností české scénografie a řadí se k zakladatelům moderního scénografického projevu.