4 000 CZK
| 167 EUR
Lot 131
PASÁČCI POD HRADEM
olej, plátno
73 x 94 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
37 000 CZK
| 1 542 EUR
| 1 542 EUR
Rosa da Tivoli byl německý barokní malíř, působící v Římě a okolí od roku 1677. Právě v Tivoli měl rozlehlou usedlost s početnými zvířecími obyvateli, aby je mohl malovat věrně v živých pózách.