2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 218
STARÉ ULIČKY
80. léta 20. století
pastel, papír
63,5 x 45,5 cm (v x š)
sign. vlevo dole: Karel Chaba
Vyvolávací cena
Dosažená cena
20 000 CZK
| 833 EUR
| 833 EUR
Dílo českého autora Karla Chaby, autodidakta, který se zaměřoval především na pražské motivy. Jeho vidění světa je lyrické a romantické a snové vize jsou výsledkem kombinace zjednodušených znaků. Zkušenosti s městkou krajinou získával také na studijních cestách po Evropě.