500 CZK
| 21 EUR
Lot 194
U LESA
1978
olej, plátno
27 x 33 cm (v x š)
sign. vpravo dole: I. Šnobl 78
Vyvolávací cena
Dosažená cena
500 CZK
| 21 EUR
| 21 EUR
Ivan Šnobl je český akademický malíř vystavující v České republice i zahraničí, žák Karla Součka.