500 CZK
| 21 EUR
Lot 221
MALÍŘ POKOJŮ
2. polovina 20. století
tuš, akvarel, karton
Ve výřezu 28 x 38 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Honza Vyčítal
Vyvolávací cena
Dosažená cena
5 000 CZK
| 208 EUR
| 208 EUR
Autorská ilustrace od Jana Vyčítala, zpěváka, karikaturisty a textaře. Vystudoval obor propagační grafika, přispíval do časopisu Dikobraz a byl vedoucím hudební skupiny Greenhorn. Od roku 1961 kreslil pro různé časopisy, po roce 1968 často tvořil pod pseudonymem a díla někdy ani nesignoval.