4 000 CZK
| 167 EUR
Lot 172
LEŽÍCÍ AKT
1920
olej, plátno
85 x 131 cm (v x š)
sign. dole uprostřed
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 500 CZK
| 354 EUR
| 354 EUR
Působivý velkoformátový ženský akt ve večerním světle. Žena v zamyšlení naslouchá Amorově hře na loutnu na okenním parapetu.