2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 235
LETECKÝ DEN
1. polovina 20. století
ofset, papír
Ve výřezu 88 x 60 cm (v x š)
sign. vpravo dole: Botho v. Römer
Vyvolávací cena
Dosažená cena
8 000 CZK
| 333 EUR
| 333 EUR
Dílo bratří von Römerů je dnes uloženo v archivu Německého muzea v Mnichově, včetně kreseb technických inovací a vizí a přibližně 500 jimi navržených plakátů. Plakát pro letecký den v Mnichově, adjustováno pod sklem.