2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 164
RYTÍŘSKÉ ZÁTIŠÍ
50. léta 20. století
olej, karton
49,5 x 49,5 cm (v x š)
sign. vlevo dole: Číla B.
Vyvolávací cena
Sběratelsky zajímavé zátiší se součástmi plátové zbroje nepatří do tradičního repertoáru Buhumíra Číly, který se jinak zaměřoval spíše na folklór.