2 000 CZK
| 83 EUR
Lot 200
BALÓN A DINOSAURUS
2008
olej, plátno
31,5 x 44,5 cm (v x š)
sign. vlevo dole: Pelc 08
Vyvolávací cena
Dosažená cena
3 500 CZK
| 146 EUR
| 146 EUR
Ladislav Pelc studoval soukromě u Rudolfa Pucholta, věnuje se grafice, malbě a tématika balónového létaní se v jeho tvorbě objevuje opakovaně.