500 CZK
| 21 EUR
Lot 194
ŽIDLE
2. polovina 20. století
tužka, voskovka, papír
Ve výřezu 68 x 49 cm (v x š)
sign. vpravo nahoře nečitelně
Vyvolávací cena
Studijní skica židle s kouskem svršku a talířem s rozházeným ovocem od neznámého autora. Štědrý formát, paspartováno.