1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 76
ZÁTIŠÍ S HUMREM
Kolem 1911
olej, dřevo
33,5 x 42 cm (v x š)
sign. vlevo nahoře: Hermann Kricheldorf
Vyvolávací cena
Dosažená cena
4 500 CZK
| 188 EUR
| 188 EUR
Hermann Gottlieb Kricheldorf byl německý autor, který se věnoval převážně kuchyňským zátiším. Často v nich najdeme ovoce, humry a holandské skleněné číše.