1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 163
ZÁTIŠÍ S GLÓBEM
2. polovina 20. století
olej, plátno
51 x 41 cm (v x š)
nesignováno
Vyvolávací cena
Dosažená cena
2 000 CZK
| 83 EUR
| 83 EUR
Zátiší, která se vynořila zejména z nizozemského umění, pracují často s tématy dočasnosti. Objekty jsou voleny jak kvůli své vizuální atraktivitě tak jako symboly prchavého okamžiku.