1 000 CZK
| 42 EUR
Lot 99
U SOBĚSLAVSKÉHO NÁDRAŽÍ
1952
olej, plátno
62 x 50 cm (v x š)
sign. vlevo dole nečitelně
Vyvolávací cena
Dosažená cena
1 000 CZK
| 42 EUR
| 42 EUR
Svižně provedený námět krajiny z okolí Soběslavi od neznámého autora.